Bayraklı Halı Koltuk Yıkama

Bayraklı Halı Koltuk Yıkama

Öz Ege halı yıkama firması olarak İzmir’in birçok ilçesinde hizmet verdiğimiz gibi Bayraklı ilçesinde de halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz ve son sistem halı yıkama makinelerimiz ile birlikte, müşteri memnuniyetini baz alarak, Makine halısı, step halı, Uşak dokuma halı, İpek halı, Shaggy, Ladik, Sentetik halı, Çin halısı, Nepal halı, Hereke, Kilim çeşitleri, Milas halısı, Isparta halısı, Bünyan, İran halısı, el dokuma halısı, halınızın türü fark etmeksizin halılarınızı yıkamaktayız.

Firmamız için müşterinin iletişim numarasından bize ulaşmasıyla halıların yıkanma süreci başlamaktadır. Müşteri tarafımıza ulaşıp bilgilerini verdiği andan itibaren bilgiler uzman servis ekibimize ulaştırılarak servis ekibimizin size ulaşması sağlanır ve belirlenen gün ve saatte ücretsiz servis ekibimiz evinize kadar gelerek halılarınızı makbuz karşılığında teslim alır. Ardından servis ekibimiz tarafından yıkama fabrikamıza halılarınız getirilir.

Artık bu andan itibaren fabrikaya gelen halılar ilk önce cinslerine göre ayrılır ardından Toz Alma aşamasına sokulur. Bu aşamada halılar üzerindeki tüy, toz ve pislikten arındırılır.

Bu aşamadan sonra halılar üzerinde leke varsa leke çıkarma aşamasına geçer ve burada özel leke çıkartıcılar ve özel deterjanlar kullanarak halıların üzerindeki lekeler çıkartılır. Üzerindeki lekeler çıkartıldıktan sonra halılar cinslerine uygun yıkama makinelerine konularak ilk önce arka yüzleri sonra ön yüzleri yıkanır ve ardından sıkma aşamasına geçilir.

Bu aşamada halıların yine cinslerine uygun sıkma dereceleriyle birlikte sıkma makinelerine konulur. Burada zaten halılar neredeyse tamamı kuru şekilde çıkartılır ve ardından özel kurutma alanlarına götürülür. Bu alanlarda bir gün bekletilerek tüm halının kurutulması sağlanır ve son kontrol aşamasından da geçirilerek parfümlenir ve poşetlenerek servise hazır hale getirilir.

Tüm bu işlemlerden sonra yine uzan servis ekibimiz tarafından halılar fabrikamızdan teslim alınarak evlerinize yola çıkartılır ve yine size uygun gün ve saatte halıların teslimi gerçekleştirilir.

 

HEMEN ARAYIN!