Mavişehir Halı Koltuk Yıkama

HALI YIKAMA MAVİŞEHİR

İzmir’de birçok ilçede halı yıkama hizmeti verdiğimiz gibi Mavişehir  bölgesinde de son sistem techizat ve makinelerimiz ile birlikte hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Öz Ege halı yıkama firması olarak bizim tek işimiz halı yıkama olup işimizi severek ve itinayla yapmaktayız. İzmir’in işini en iyi yapan ve en güvenilir halı yıkama firması olarak tecrübemizi kullanarak sektörde kalıcı ve müşteri memnuniyetiyle uzun yıllar yol alabilecek bir firmayız.

Birçok halı yıkama firması ucuz maliyetlerle halılara verdikleri zararları göz ardı ederek halı yıkamaya ve hizmet vermeye çalışırlar ancak biz Öz Ege olarak hiçbir masraftan kaçmadan uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İzmir’de Hizmet Verdiğimiz Bölgeler; Bornova, Çamdibi, Yeşilova, Bayraklı, Karşıyaka, Mavişehir, Atakent, Bostanlı, Çiğli, Evka-5, Menemen, Sasalı, Ulukent.

Ne Tür Halılar Yıkıyoruz; Halınızın cinsi ne olursa olsun . Makine halısı, step halı, Uşak dokuma halı, İpek halı, Shaggy, Ladik, Sentetik halı, Çin halısı, Nepal halı, Hereke, Kilim çeşitleri, Milas halısı, Isparta halısı, Bünyan, İran halısı, el dokuma vb. biz her tür halıyı cinsine ve türüne uygun şekilde ve makinelerde yıkamaktayız.

Halı Yıkama Aşamaları;

TOZ ALMA; Halılar toz makinelerine konularak üzerlerindeki kir, toz ve pisliklerden arındırılması sağlanır.

YIKAMA; Halılar cinslerine göre özel makinelere özel deterjanlar ile konularak yıkama işlemi gerçekleştirilir.

SIKMA; Oldukça büyük 1400 devirlik rulo sıkma makinelerine yerleştirilen halılar, halının cinsine uygun devir ayarlanarak burada sıkılması sağlanır.

KURUTMA;  Sıkma işleminden çıkan halıların zaten % 80-90 ı kurumuş şekildedir. Kalan nem ise özel klimalı ve kapalı alanımıza halılar asılarak giderilir. Burada havalanır ve en a 12 saat bekletilir. Kesinlikle açık ve güneşli alanlarda halılar bekletilmez çünkü güneş halının renginin solmasına sebep olur.

SON KONTROL-LEKE KONTROL;  Tüm bu işlemlerden geçen halılar büyük bir masa üzerine serilerek son kontrolü gerçekleştirilir. Eğer gözden kaçmış kir veya leke varsa yıkama işlemine tekrar sokulur.

PAKETLEME; Temizlendiğinden tamamen emin olunan halılar parfümlenir ve rula halinde sarılarak özel poşetlerle poşetlenir ve teslime hazır hale getirilir.

 

HEMEN ARAYIN!