Menemen Halı Koltuk Yıkama

Menemen Halı Yıkama

Menemen temizlik şirketi Öz Ege Halı Yıkama olarak İzmir’in tüm semtlerine halı yıkama, koltuk yıkama, perde temizleme hizmetleri vermekteyiz. Halı yıkama fabrikamızda yaptığımız tüm yıkama işlemleri h,jyen kurallarına dikkat edilerek, yıkanacak ürünlerin yıkama talimatlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Menemen halı yıkama hizmetimiz haricinde hizmet verdiğimiz ilçeler; Bayraklı, Karşıyaka, Bostanlı, Mavişehir, Çiğli ve Bornova ilçeleridir.

Halı ve koltuk yıkama hizmetimizde birinci önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir. Fabrikamızda tam otomatik makineler eşliğinde halılarınızı yıkıyor ve kapalı alanda kurutuyoruz. Tüm yıkama işlemleri bu şekilde olduğunda halılarınız toz, kir gibi zararlı maddelere karşı korunmaktadır.

Halı yıkama esnasında kullandığımız yıkama deterjanları ve leke çıkarıcı ilaçları sağlığınıza zararlı olmaması için genellikle bitkisel seçiyoruz. Fakat çok kirli ve çok lekeli halılarınız var ise bu lekeleri çıkartmak için bitkisel ürünler yeterli olmuyor ve lekeleri tam olarak temizlemek için izninizi alıyor ve kimyasal leke çıkarıcılar kullanıyoruz.

Halılarınızı Yıkamak İçin Şu İşlemleri Uyguluyoruz;

Toz Alma: İlk aşama olarak bilenen halıların toz alma işlemidir. Tozu alınmadan başlatılan yıkaa işlemi sağlıklı olmaz ve haılar tam olarak temizlenmez ve çamurlaşır.

Yıkama İşlemi: Toz alma işlemi bittikten sonra tozdan ve topraktan arındırılan halıların yıkama işlemi başlar. Yıkama işlemi tam otomatik makinelerde gerçekleşir.

Durulama ve Sıkma: Yıkanan halılar bol su ile durulandıktan sonra boru tipi sıkma makinelerine girer ve böylece faza suyu sıkılır.

Kurutma: Suyu sıkılan halılar doğal ve kapalı ortamda kurumaya bırakılır. Alan kapalı olduğundan dışarıdan gelen toz, toprak gibi zararlı maddeler ile karşılaşmaz

Son kontrol: Bu alanda temizlenen halılar kontrol edilir ve yıkama anında gözden kaçan bir durum var ise müdahale edilir.

Paketleme ve Müşteriye Teslim: Yıkanan halılar kirlenmemesi için anında poşetlenir ve müşteri aranır. Müşterimizin uygun olduğu zamanda halıların teslimi yapılır.

HEMEN ARAYIN!