Halı Yıkama

HALI YIKAMA

Öz Ege halı yıkama firması olarak profesyonel halı yıkama makinelerimiz ve uzman ekibimizle birlikte Bornova, Çamdibi, Yeşilova, Bayraklı, Karşıyaka, Mavişehir, Atakent, Bostanlı, Çiğli, Evka-5, Menemen, Sasalı, Ulukent bölgelerinde sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Makine halısı, step halı, Uşak dokuma halı, İpek halı, Shaggy, Ladik, Sentetik halı, Çin halısı, Nepal halı, Hereke, Kilim çeşitleri, Milas halısı, Isparta halısı, Bünyan, İran halısı, el dokuma halınızın cinsi ne olursa olsun halınızın türüne özel deterjan ve makineler ile en özenli şekilde halılarınızı yıkamaktayız. Bizim en önemli çalışma prensibi müşteri memnuniyeti ve uygun halı yıkama fiyatlarıyla birlikte kalitemizden ödün vermemektir. Müşteriye çabuk ulaşım hızlı teslimat ve en iyi temizlik hizmeti vermek ayrıca kalitemizi her zaman daha da yükselterek gün geçtikçe müşterilerimizin güveniyle birlikte müşteri devamlılığı sağlayarak çalışmak firmamız için oldukça önemlidir.

Halı Yıkama Aşamaları ve Çalışma Şeklimiz

Müşterinin Firmamıza Ulaşması ve Sipariş Alma: Halı yıkama aşamasının başlamasını için ilk önce sizlerin iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşarak müşteri kaydı açmanız gerekmektedir böylelikle sipariş alma işlemi tamamlanmış olur. Müşteri kaydı açtıktan sonra bilgileriniz servis ekibimize yönlendirilecektir.

Halılarınızın Teslim Alınması: Bize ulaşıp müşteri kaydı oluşturulduktan sonra bilgileriniz servis ekibimize yönlendirilir ve servis ekibimiz sizleri arayarak uygun olduğunuz gün ve saate halıların alınması için randevu verir. Randevu gününde evinize gelinerek halılarınız makbuz karşılığında teslim alınır. Teslim alınan halı ölçülür numaralandırılır ve barkodlanır bütün bu bilgiler size verilen makbuza yazılır ve servis ekibimiz tarafından halılarınız halı yıkama fabrikamıza ulaştırılır.

Halı Yıkama Aşamaları

Halı yıkama fabrikamıza getirilerin halılarınız makine halısı, step halı, Uşak dokuma halı, İpek halı, Shaggy, Ladik, Sentetik halı, Çin halısı, Nepal halı, Hereke, Kilim çeşitleri, Milas halısı, Isparta halısı, Bünyan, İran halısı ve el dokuma halıları gibi türlerine göre ayrılır. Burada amaç her halının kendine uygun yıkama şekli ile yıkanması gerektiğidir.

Toz Alma Aşaması: Tüm halılar bu aşamada tek tek toz alma makinelerine yerleştirilerek kuru bir şekilde üzerlerindeki tozdan ve içlerinde bulunan maddelerden uzaklaştırılırlar.

Lekelerin Çıkartılması: Toz alma aşamasından geçen halılar tek tek kontrol edilerek üzerlerinde normal halı yıkama esnasında çıkartılmayacak derecede bir leke olup olmadığı kontrol edilir ve eğer herhangi bir leke varsa özel malzemeler ile halının dokusuna ve rengine zarar vermeden özenle bu lekelerden arındırılır.

Halıların Yıkanması: Halılar üzerlerindeki toz ve lekelerden arındırıldıktan sonra cinslerine göre özel deterjanlar ile son sistem halı yıkama makinelerine yerleştirilirler. Burada uygun derecede deterjan ve su ile halılarınız yıkanırlar.

Halıların kurutulması ve Havalandırılması: özel makinelerde yıkanan halılar yıkama işlemi bittikten sonra kurutma makinelerine yerleştirilirler ve burada neredeyse %90 ı kurumuş bir şekilde çıkarlar. Kurutma makinelerinden çıkartılan halılar özel havalandırılma bölgemize götürülür ve hiçbir halı üst üste gelmeyecek bir şekilde asılır ve bir gün boyunca burada havalandırılır.

Hav ( Süpürme ) Aşaması: Kurutulan ve havalandırılan halılar yıkama işleminden sonra üzerinde oluşmuş olan tüylerden arındırılmak için süpürme bölümüne alınırlar. Burada otomatik havlama makinelerine giren halılar üzerindeki tüm tüylenmeden arındırılırlar.

Son Kontrol Aşaması: Süpürme aşamasında geçen halılar özel bir ışık altına getirilir ve burada son olarak kontrol edilir. Üzerlerinde herhangi bir leke yada tüy varsa tekrar leke aşamasına yada hav aşamasına geri dönerler hatta tekrar yıkanması gerekirse tekrar baştan tüm yıkama aşamalarını geçirirler.

Parfümleme Aşaması: Son kontrol aşamasından geçen halılar kalıcı bir halı parfümü ile parfümlenir ve uzun süre bu güzel koku halınızı kullandığınız süre içerisinde kalır.

Paketleme Aşaması: Halılar tüm aşamaları atlattıktan sonra özel poşetler ile paketlenir.

Teslim aşaması: Paketlenmiş olan halılarınızın servis ekibimize teslim edilir ve servis ekibimiz başta da olduğu gibi sizi arar ve halıları teslim etmek için randevu alır. Randevulaşılan gün ve saatte halılarınız evinize getirilir ve halılarınız teslim edilerek ödeme alınır.

HEMEN ARAYIN!