Çiğli Halı Koltuk Yıkama

HALI YIKAMA ÇİĞLİ

İzmir’in en modern halı yıkama firması olan Öz Ege halı yıkama firması olarak son yılların en genç ve dinamik kadrosuyla birlikte hizmet vermekteyiz. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetini kazanma ve kaliteli ve uygun fiyatla işler yapmaya özen göstermekle birlikte sektörün en iyisi olmaktan memnuniyet duymaktayız. Halı yıkama sektörüne getirmiş olduğumuz teknolojik sistemlerle birlikte İzmir’in birçok ilinde hizmet verdiğimiz gibi Çiğli bölgesinde de hizmet vermekteyiz.

Öz Ege halı yıkama telefon numaralarımızdan bizleri arayarak firmamız hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilir ve isterseniz müşteri bilgilerinizi vererek halı yıkama siparişi verebilirsiniz. Sipariş işleminizi gerçekleştirdikten sonra servis ekibimiz tarafından evinize gelinerek halılarınız teslim alınır ve fabrikamıza getirilir.

Fabrikamıza halılar ulaştıktan sonra o andan itibaren halıların yıkanma serüveni başlamış bulunmaktadır. İlk olarak halı toz alma makinesi ile halıların üzerindeki tüm toz, kir ve kalıntılardan temizlenir. Bu aşama oldukça önemli bir aşamadır. Çünkü halıların üzerinde toz kalması demek halıların tam olarak temizlenmediği anlamına gelmektedir.

Bu aşamanın ardından halılar cinslerine ve üzerlerinde bulunan lekelere göre cinslerine ayrılarak yıkama makinelerine yerleştirilirler. Yıkama makinelerinde ayrı ayrı ön ve arka tarafları yıkanır ve yıkama işleminin ardından sırayla sıkma, kurutma ve havalandırma aşamalarına girerler. Tüm aşamalardan geçen halıların tamamen temizlendiği emin olunduktan sonra halılar parfümlenir ve poşetlenirler ve teslim edilmek üzere servis ekibimize bildirilir.

Servis ekibimiz tarafından müşterilerimiz aranarak halı teslimi için uygun gün ve saat belirlenir o gün ve saatte müşterimizin evine gidilerek halılar teslim edilir ve ücreti alınır.

.

HEMEN ARAYIN!