Bostanlı Halı Koltuk Yıkama

HALI YIKAMA BOSTANLI

İzmir’de son yıllarda halı yıkama piyasasına son teknoloji makinelerimiz, kadrolu ve uzman ekibimiz ile Bostanlı bölgesinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İzmir’de halı yıkama konusunda uzman olan nadir firmalardan birisiyiz. Tecrübeli ve uzman bir ekip, son sistem halı yıkama cihazları, sağlıya uygun yıkama teknolojisi ile İzmir’in birçok ilçesinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Bostanlı ilçesi haricinde Çamdibi, Yeşilova, Bayraklı, Karşıyaka, Mavişehir, Atakent, Çiğli, Evka-5, Menemen, Sasalı, Ulukent bölgelerine de ücretsiz servis vermekteyiz.

Firmamıza ulaşıp sipariş verdikten sonra tarafınıza ulaşan servis ekibimiz tarafından teslim alınan halılar fabrikamıza ulaştırılır. O andan itibaren halı yıkama işlemi başlatılmış olur.

İlk önce cinslerine göre halılar ayrılır ardından yoğun bir vakumlama sistemi ile halılar üzerlerindeki kir ve pislikten arındırılır. Bu işlem halınızın yıkama esnasında hem fazla zarar görmemesini hem de uzun ömürlü olmasını sağlar.

Ardından halılar yıkanma aşamasına alınır ve burada son teknoloji makineler ile birlikte hem arka hem de ön yüzleri yıkanır. Yıkama işleminden sonra sıkma işlemine sokulan halılar burada sıkma makinelerinde neredeyse kuru şeklide çıkar ve ardından kurutma alanlarına asılmaya götürülür. Bu alanda 12 saat kadar tutulan halılarınız son kontrollerden de geçerse eğer parfümlenir ve poşetlenerek servis ekibimize teslim edilir.

Servis ekibimiz tarafından size uygun gün ve saatte halılarınız teslim edilmek üzere evinize getirilir.

 

HEMEN ARAYIN!