Bornova Halı Koltuk Yıkama

 

HALI YIKAMA BORNOVA

İzmir halı yıkama firmaları arasında özel ve güvenilir bir yer edinmiş olan Öz Ege halı yıkama firması olarak kurulduğumuzdan bu güne kadar İzmir’in birçok ilçesinde hizmet verdiğimiz gibi İzmir’de Bornova ilçesinde de hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır bir müşteri portföyüne sahip olduğumuz gibi yeni müşteriler edinerek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyüme arzusuna sahibiz.

Son teknoloji makineler ve bitkisel deterjanlar kullanarak müşterilerimizin güvenlerini boşa çıkarmamak adına itina ile halılarınızı yıkamaktayız. Kesinlikle merdiven altı halı yıkama hizmeti vermemekte ve işimizi özenle yapmaktayız.

Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak müşteri kaydı yaptırmanızdır. Müşteri kaydı yaptırdıktan sonra bilgileriniz servis ekibimize ulaştırılır ve servis ekibimiz sizleri arayarak size uygun gün ve saate randevu alırlar.
Randevu günü ve saatinde evinize kadar gelen ekibimiz teslim makbuzu karşılığında halılarınızı teslim alır. Teslim sonrasında halılarınız yıkama fabrikamıza getirilir.

Fabrikamızda yıkama işlemlerine alınan halılar ilk aşama olarak cinslerine göre ayrılır, ardından toz alma aşamasına girerek üzerlerinde toz ve kirden arındırılırlar. Daha sonra leke çıkarma aşamasında eğer halıların üzerinde leke varsa bu lekeler özel deterjanlarla temizlenerek çıkartılarak yıkama makinelerine alınarak halılar yıkanır.

Yıkamadan sonra sıkma aşamasına geçen halılar sıkma işlemi de gerçekleştikten sonra özel kurutma alanlarına götürülür. Tüm bu işlemlerden geçen halılar son kontrolden de geçtikten ve tamamen temiz olduklarından emin olduktan sonra parfümlenir ve özel poşetler ile poşetlenerek servis ekibimize teslim edilir. Servis ekibimiz adresinize halılarınızı getirir ve teslim ederek ücreti alırlar.

 

 

HEMEN ARAYIN!